Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/kadrywsiz/domains/kadry-zdrowie.wsiz.rzeszow.pl/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/kadrywsiz/domains/kadry-zdrowie.wsiz.rzeszow.pl/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Strict Standards: Declaration of AttachmentsControllerAttachments::display() should be compatible with JController::display($cachable = false, $urlparams = false) in /home/kadrywsiz/domains/kadry-zdrowie.wsiz.rzeszow.pl/public_html/components/com_attachments/controllers/attachments.php on line 0
Edycja III
Nabór na III edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie podmiotami leczniczymi” został przedłużony do dnia 15 stycznia 2014r.
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prowadzi nabór na bezpłatne studia podyplomowe „Zarządzanie podmiotami leczniczymi”, sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia, objęte ogólnopolskim projektem „Zarządzaj-Organizuj-Zmieniaj. Studia podyplomowe dla kadry zarządzającej w służbie zdrowia”.
O przyjęciu na studia podyplomowe decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryteriów uczestnictwa w projekcie, przy założeniu równolicznego w nim udziału kobiet i mężczyzn.
I tura rekrutacji przeprowadzona zostanie w formie elektronicznej od 30 września 2013 r. do 2 stycznia 2014r.
Z formularza online będzie można skorzystać od 30 września - od godz. 8:00 poprzez rejestrację na stronie https://rekrutacjacsp.wsiz.rzeszow.pl/
Osoby ubiegające się o uczestnictwo w kształceniu zostaną poinformowane indywidualnie drogą e-mailową o wynikach kwalifikacji do 6 stycznia.
Zainteresowani wyrażają swoją chęć uczestnictwa w studiach podyplomowych „Zarządzanie podmiotami leczniczymi” wypełniając online formularz rejestracyjny (kwestionariusz) oraz składając w Biurze projektu „Zarządzaj-Organizuj-Zmieniaj. Studia podyplomowe dla kadry zarządzającej w służbie zdrowia” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie w dni robocze w godz. 8.00-18.00 w pok. 133 komplet odpowiednich dokumentów (wg wzory dokumentów) w terminie do siedmiu dni od otrzymania wiadomości o zakwalifikowaniu do uczestnictwa w studiach. Dokumenty można składać także w soboty w godz. 10.00 – 14.00 w biurze Centrum Studiów Podyplomowych w pok. 49. Niedostarczenie dokumentów w wyznaczonym terminie spowoduje odrzucenie kandydata i zajęcie jego miejsce przez kolejną osobę z listy rezerwowych dla danej edycji studiów z uwzględnieniem warunku jednakowej liczby kobiet i mężczyzn wśród słuchaczy. Podobny skutek spowoduje stwierdzenie na podstawie złożonych dokumentów niespełnienia przez słuchacza kryteriów uczestnictwa w studiach podyplomowych i w projekcie lub nieprawidłowości formalnych w dokumentacji.
Warunki udziału w projekcie
W projekcie uczestniczyć mogą:
- pracownicy podmiotów leczniczych w rozumieniu art. 4 ust.1 ustawy z dnia 15.04.2011r. o działalności leczniczej (Dz.U. Nr112, poz.654 ze zm.) zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, przy czym nie mogą to być właściciele podmiotów leczniczych (Zgodnie z Komunikatem Ministerstwa Zdrowia ws. kwalifikowania uczestników studiów podyplomowych w kontekście zajmowanego stanowiska pracy nie mogą to być właściciele podmiotów leczniczych - źródło informacji tutaj),
- osoby należące do kadry zarządzającej podmiotów leczniczych (tj. dyrektorzy, główni księgowi, kierownicy komórek organizacyjnych, w tym ordynatorzy oraz pielęgniarki oddziałowe, ich zastępcy, etc.), którzy z własnej inicjatywy wyrażają chęć udziału w projekcie.
- jeżeli stanowisko pracy kandydata na studia podyplomowe nie wskazuje jednoznacznie na zajmowanie przez niego stanowiska kierowniczego, personel projektu może podjąć decyzję o jego zakwalifikowaniu na podstawie dodatkowych dokumentów (np.: pisemnego opisu stanowiska pracy), które jednoznacznie będą wskazywały, że dana osoba należy do kadry zarządzającej podmiotem leczniczym (np. poprzez występowanie w opisie stanowiska pracy zadań związanych z koordynacją co najmniej 3-osobowego zespołu).
- osoby posiadające wykształcenie wyższe I lub II stopnia.
Liczba miejsc na studiach - 3 edycje po 30 osób (łącznie: 45 kobiet i 45 mężczyzn)
Harmonogram zajęć studiów podyplomowych zostanie udostępniony na stronie internetowej projektu w styczniu 2013r. Uczelnia zastrzega sobie prawo do zmian harmonogramu zobowiązując się do powiadomienia słuchaczy o ich dokonaniu.
Rekrutacja prowadzona jest na każdą edycję studiów podyplomowych oddzielnie i odbywać się będzie z uwzględnieniem zasady równych szans, w tym zasady równości płci.
Proces rekrutacji złożony jest z dwóch etapów:
I etap
- Kandydat wypełnia elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie https://rekrutacjacsp.wsiz.rzeszow.pl/
- System rejestracyjny potwierdza przyjęcie zgłoszenia.
- Po terminie nadsyłania zgłoszeń drogą elektroniczną, ustalona zostanie lista wstępnie zakwalifikowanych kandydatów oraz lista rezerwowa.
- W przypadku zbyt małej liczby kandydatów na studia w porównaniu z zaplanowaną przy uwzględnieniem warunku jednakowej liczby kobiet i mężczyzn, okres naboru zostanie przedłużony.
- Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przekazana indywidualnie każdemu kandydatowi drogą e-mailową.
- W terminie do siedmiu dni od otrzymania wiadomości o zakwalifikowaniu do uczestnictwa w studiach należy złożyć komplet dokumentów. Wzory dokumentów
- Złożone przez kandydatów dokumenty zostaną sprawdzone z uwagi na kryteria uczestnictwa w studiach podyplomowych i w projekcie. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości formalnych bądź niespełnienia tych kryteriów, kandydat zostanie odrzucony, a jego miejsce zajmie kolejna osoba z listy rezerwowych dla danej edycji studiów z uwzględnieniem warunku jednakowej liczby kobiet i mężczyzn wśród słuchaczy.
II etap
Po ogłoszeniu list przyjętych, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie podpisze z uczestnikami umowy uczestnictwa w projekcie.